STATYBINĖ CHEMIJA

ŠEIMOS TRADICIJOS NUO 1720



Bekvapiai

Optomal dažai pažymėti šiuo ženklu pasižymi hipoalerginėmis savybėmis, tai yra neturi sudėtyje alergenų, tai sumažina alerginių reakcijų rizika dėl lakių organinių junginių (LOJ) poveikio. Dažų savybės garantuoja saugų patalpų naudojimą.


Patogūs darbui

Aukštos kokybės reologiniai ir retenciniai polimeriniai priedai esantys dažų sudėtyje reguliuoja garų laidumą ir pagrindo vandens įmirkį, o taip pat įtakoja tiksotropiškumą. Priedai užtikrina ilgesnį koregavimo laiką ir palengvina sluoksnių jungimą.


Sveikos sienosSaugūs

Sistema Sveikos sienos® itin rekomenduojama: miegamuosiuose, gydymo ir mokymo įstaigose, vaikų darželiuose, skalbyklose. Efektyviai mažina drėgmės lygį patalpose, sukuria sveiką aplinką.

 

Tvarios spalvos

Spalvinimo sistema Color Magic® - spalvinimui naudojami aukščiausios  kokybės pigmentai, kartu su  esančiu dideliu kiekiu kokybiško rišiklio, užtikrina atsparias blukimui spalvas, bei tikslų spalvų atkūrimą. Išsirinkite iš 550 tūkst. skirtingų atspalvių. 


 OPTOMAL SUPERLATEX didelio atsparumo vidaus dažai


Pakuotė: 2,5L; 5L; 10L

 • aukščiausia dangos kokybė
 • aukščiausia atsparumo šlapiam valymui klasė
 • tinka visiems mineraliniams ir dažytiems paviršiams

Lateksiniai matiniai arba šilko blizgesio dažai. Lengvai dengiami, nenutekantys. Ypač atsparūs valymui ir vandeniui. Spalvinama plačia ColorMagic spalvų gama. Rekomenduojama patalpose betarpiškai veikiamose vandens (vonios kambariai, virtuvės). Tinka visų tipų mineraliniams pagrindams (pvz. cementiniams, kalkiniams cementiniams ir gipsiniams tinkams, gipskartonio plokštėms) akriliniams tinkams ir stiklo audinio tapetams dažyti.

Atsparumas drėgnam valymui: klasė I

Sąnaudos: ~0,08 l/m2

Blizgumas: giliai matiniai < 5 arba šilko blizgesio < 60

 aprašymas 



 OPTOMAL MINERALIN silikatiniai ekologiški vidaus dažai


Pakuotė: 2,5L; 5L; 10L

 • Tvirtai sukimba su mineraliniais paviršiais
 • Leidžia sienoms "kvėpuoti". Sd 0,002
 • Atsparūs plovimui

Didelio garo laidumo. Lengvai dengiami, nenutekantys. Atsparūs vandeniui ir valymui. Spalvinama plačia Color Magic spalvų gama. Kalkiniams cementiniams ir kalkiniams pagrindams dažyti. Sistemos Sveikos sienos® dalis, skirti patalpose sukurti aukštą komfortą ir puiku mikroklimatą. Tinka dažyti lubas ir sienas: miegamuosiuose, gydymo ir mokymo įstaigose, vaikų darželiuose. Efektyviai mažina drėgmės lygį patalpose.

Atsparumas drėgnam valymui: klasė II

Sąnaudos: ~0,08 l/m2

Blizgumas: giliai matiniai < 5

 aprašymas 


 OPTOMAL COLOR lateksiniai dispersiniai dažai


Pakuotė: 2,5L; 5L; 10L

 • puikiai dengia
 • atsparūs drėgmei ir valymui
 • ekonomiški
 • plati spalvų gama

Skirti kalkinių - cementinių, kalkinių, gipsinių tinkų bei gipskartonio plokščių dažymui. Rekomenduojami luboms ir sienoms dažyti intensyviai naudojamose patalpose - koridoriuose, biuruose, visuomeninės paskirties patalpose.

Atsparumas drėgnam valymui: klasė II

Sąnaudos: ~0,1 l/m2

Blizgumas: matinis < 10

 aprašymas 



 OPTOMAL AQUASIL silikoniniai dažai


Pakuotė: 2,5L; 5L; 10L

 • atsparūs nešvarumams
 • atsparūs drėgmei ir šlapiam valymui
 • laidūs garui

Optomal Aquasil tai paruošti naudoti matiniai, balti dažai, sintetinių dervų dispersijos, praturtintos silikonu, pagrindu. Dažai atsparūs vandeniui, puikiai dengia, gerai sukimba su paviršiumi, neutralaus kvapo. Rekomenduojami luboms ir sienoms dažyti intensyviai naudojamose patalpose - koridoriuose, biuruose, visuomeninės paskirties patalpose.

Atsparumas drėgnam valymui: klasė II 

Sąnaudos: ~0,1 l/m2

Blizgumas: matinis < 10

 aprašymas 



 OPTOMAL BASIC dispersiniai dažai


Pakuotė: 2,5L; 5L; 10L

 • puikiai dengia
 • sudėtyje nėra skiediklių
 • lbekvapiai

Optomal Color vidaus dispersiniai dažai spalvinami plačia Color Magic spalvų gama. Tolygiai ir gerai dengia dažomus paviršius. Lengvai dažomi, nenutekantys, atsparūs drėgmei ir valymui. Skirti lubų bei neintensyvaus naudojimo patalpų dažymui. Kalkiniams cementiniams ir kalkiniams pagrindams dažyti.

Atsparumas drėgnam valymui: klasė III

Sąnaudos: ~0,1 l/m2

Blizgumas: matinis < 10